Τετάρτη, 24 Αυγούστου 2016

ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΚΩΔ. 3665010), Επιτυχόντες!

ΥΠ.Π.Ε.Θ.
Δ/νση: (257) - Δ/ΝΣΗ Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΚΩΔ. 3665010)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου 2016 (Νέο Σύστημα)
Σελίδα 1 από 2
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  3. ΒΑΓΕΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
  4. ΒΕΝΝΟΣ ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  5. ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
  6. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΚΡΙΒΗ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
  8. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
  10. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  11. ΓΚΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΠΑΙΤΕ
  12. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  13. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΙΩΩΑΤΝΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  14. ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
  15. ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  16. ΚΑΜΠΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΓΩ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
  17. ΚΑΜΠΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  18. ΚΑΡΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  19. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
  20. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
  21. ΚΟΡΟΒΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
  22. ΛΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
  23. ΛΥΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
  24. ΜΑΓΓΑΝΑ ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΓΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
  25. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
  26. ΜΑΛΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΣΠΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  27. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  28. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΜΑΡΙΝΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  29. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  30. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
  31. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
  32. ΣΑΠΕΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  33. ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΕΝΤΚΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
  34. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  35. ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
  36. ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
  37. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια
Δεν βρέθηκαν σχόλια γι'αυτό το άρθρο.
Γίνε ο πρώτος που θα σχολιάσει το άρθρο χρησιμοποιώντας την παρακάτω φόρμα